Home / Współpraca

Współpraca

Nasza firma nieustanie poszukuje nowych możliwości rozwoju i partnerów biznesowych. Oferujemy dogodne warunki współpracy, pozostając otwartymi na uwagi, sugestie i spostrzeżenia naszych klientów.

Duża część naszego asortymentu powstała na bazie propozycji płynących właśnie od nich.

Jako profesjonalna firma reagujemy na życzenia naszych klientów nie tylko szybko i elastycznie, ale zawsze zapewniamy najwyższą jakość realizacji przyjętych zleceń.

Nieustający rozwój naszego wewnętrznego działu budowy narzędzi do wytłaczania profili pozwala nam realizować najtrudniejsze nawet indywidualne projekty. Jesteśmy specjalistami w produkcji przyrządów do wytłaczania profili o skomplikowanych kształtach i przekrojach.

Polecamy się również w zakresie współpracy w dziedzinie wytłaczania wyrobów z tworzyw sztucznych na wyprodukowanych przez nas lub udostępnionych przez Państwa głowicach. Ze swojej strony zapewniamy najwyższą jakość produkowanych profili oraz rzetelność i terminowość dostaw.

Polecamy się do współpracy z zakresu

  • wytłaczania profili z PVC (Polichlorek Winylu)
  • projektowania przyrządów i opracowywania dokumentacji technicznej
  • produkcji oprzyrządowań do wytłaczania profili
  • okleinowania profili
  • mielenia i granulacji tworzyw sztucznych

Kontakt handlowy

(+48) 501 319 397

(+48) 87 620 08 80

Pn-Pt: 8.00 – 16.30

bądź wyślij e-mail:
info@plastyl.pl

JAKOŚĆ W DOBRYM STYLU

atrakcyjne ceny, wysoka jakość, krótkie terminy dostaw

Nowoczesny i innowacyjny system informatyczny CDN XL bardzo ułatwia i zwiększa efektywność pracy działu sprzedaży, pozwalając na bieżący monitoring złożonych zamówień, okresu ich realizacji oraz na kontrolę stanów magazynowych.